Comments: 14
 • #14

  Teresa O. (Friday, 21 October 2016 22:49)

  Bardzo się cieszę, że znalazłam stronę Pana Doktora. Mogę chociaż tutaj wyrazić namiastkę naszej wdzięczności dla Wspaniałego, Cudownego Lekarza o WIELKIM i WRAŻLIWYM sercu. Pan Doktor Bartosz Kudliński jest NA PEWNO wysoko kwalifikowanym Specjalistą, ciągle się rozwijającym Lekarzem, uczestniczącym w wielu sympozjach naukowych, szkoleniach i nie wiem czym tam jeszcze. To jest bardzo ważne, na pewno.
  ALE JEST PRZEDE WSZYSTKIM LEKARZEM Z POWOŁANIA, BARDZO WRAŻLIWYM I CZUŁYM.
  Otoczył profesjonalną i serdeczną opieką moją Kochaną Mamę, był Oparciem i Wsparciem dla Nas w chwili żegnania się Mamy z tym światem. ŻADNE, absolutnie ŻADNE słowa nie są w stanie wyrazić mojej ogromnej wdzięczności dla Pana Doktora.
  Życzę Panu z głębi serca pomyślności i samych radosnych dni. Życzę Panu spotykania samych przyjaznych Ludzi na drodze Pana życia. Życzę Panu i Pańskiej Rodzinie Błogosławieństwa Bożego na każdy dzień. Pozostaję wdzięczna do końca życia. Teresa O.

 • #13

  Marlena (Tuesday, 26 July 2016 12:58)

  W imieniu całej rodziny dziękujemy za troskliwą i profesjonalną opiekę medyczną, życzliwość, ogromną wiedzę, bezgraniczną dobroć oraz ciepłe słowa w trudnych dla nas momentach.
  Swoim uśmiechem i podejściem przywraca Pan wiarę w człowieka!.
  Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i życzymy dużo zdrowia, pomyślności w życiu zawodowym i osobistym.

  Z wyrazami wdzięczności i szacunku
  Marlena Trzcińska z rodziną

 • #12

  Wojti (Sunday, 06 March 2016 12:16)

  Wpadam przy okazji i serdecznie Cię ściskam Barteczku :). W.K.

 • #11

  Szczecin (Friday, 18 December 2015 10:41)

  Dziękujemy że Pan nadal przyjmuje. Powodzenia

 • #10

  Wdzięczna (Monday, 24 August 2015 23:25)

  Pan Doktor uratował życie mojej siostrze...W bardzo ciężkim stanie trafiła na oddział Intensywnej Terapii nie całe dwa miesiące temu.Zajął się nią najlepiej jak potrafił,zresztą jak każdym pacjentem.Dziś,mimo że inni lekarze uważają że to cud,moja siostra chodzi sama i jest w naprawdę dobrej kondycji.Dziękuję z całego serca

 • #9

  Natalia S. (Thursday, 27 November 2014 21:28)

  Przez zatorowość płucną mój tata znalazł się na oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala Miejskiego im. J.Strusia w Poznaniu pod opieką Pana Doktora Bartosza Kudlińskiego. Dzięki fachowej opiece Pana Doktora i jego zespołu tata może cieszyć się dziś życiem za co jesteśmy ogromnie wdzięczni. Jestem pełna podziwu dla Pana nie tylko za fachowość ale również za ogromny takt i niesamowitą wrażliwość z jaką podchodzi Pan do zbolałych członków rodzin pacjenta. Gdy człowiek jest u kresu wytrzymałości to ta wielka empatia Pana Doktora uspokaja i dodaje sił. Składam Panu wyrazy szacunku i jeszcze raz bardzo DZIĘKUJĘ za uratowanie życia mojemu ojcu Witoldowi Silskiemu. Zawsze wdzięczna Natalia Silska wraz z rodzicami

 • #8

  Waldek (Tuesday, 20 May 2014 17:21)

  Wspaniały człowiek i lekarz , mimo że cierpię na bolerioze chorobę do której lekarze podchodzą z dużą rezerwą pan Bartosz podał mi pomocną dłoń w bardzo trudnej chwili , dał wiare w ludzi i nadzieje . Jestem wdzięczny, walczę dalej i częściej sie uśmiecham :) mam wrażenie że doktor wie coś wiecej niż przeciętny człowiek......
  Pozdrawiam Waldek

 • #7

  Paweł Gintowt (Thursday, 30 August 2012 22:16)

  Serdeczne pozdrowienia doktorze oraz jak zwykle wielkie podziękowania za tak ogromną pomoc zawsze wdzięczny Paweł.

 • #6

  Danuta S. (Wednesday, 20 June 2012 11:00)

  Składam Panu wyrazy mojej głębokiej wdzięczności za wielokrotne ratowanie życia mojemu mężowi na OIOM w Zielonej Górze oraz mojemu tacie w Dolnośląskim Centrum Serca w Nowej Soli. Do tej pory czuję i pamiętam Pana pozytywną motywację i jej siłę związaną z niesieniem pomocy i ratowania życia moim bliskim. Pamięć o tym sprawia, że w coraz większym stopniu towarzyszy mi optymizm i nadzieja a to dlatego, że PAN JEST. Dziękuję za otoczenie moich bliskich wyjątkową opieką, za cierpliwość i troskę oraz za okazywaną w każdej chwili wielką życzliwość. Jednocześnie przekazuję życzenia wszelkiej pomyślności w pracy i miłości w życiu osobistym.
  Danka z Czerwieńska.

 • #5

  Mateusz Bilski (Wednesday, 22 February 2012 09:41)

  Ładnie ładnie doktorze :P
  Bardzo fajna stronka... takich doktorków lubimy :)
  Trzymaj się Bartek ciepło i do zobaczenia.
  M.

 • #4

  An. (Saturday, 17 December 2011 23:49)

  Ku pamięci napiszę

  Trzy słówka zostawię

  Następnym razem się poprawię

  I cztery zostawię!
  KUBA
  (mały pacjent z przewlekłą niewydolnością oddechową)

 • #3

  pigułki (Monday, 28 November 2011 18:28)

  pozdrowionka od najlepszego zespołu OIOM Ewa Agnieszka Renia Lucyna

 • #2

  Edyta (Monday, 17 October 2011 21:46)

  Pozdrawiam cieplutko:)

 • #1

  Leszek Urbańczak (Monday, 05 September 2011 14:15)

  Pozdrowienia z dołu :)

Księga gości